Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
59
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
15
Прогнози за утре
57
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
350
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
704
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
28
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
113
Американски
164
Африкански
6
Азиатски
72
Австралийски
45
Интернационални
8
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
4
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
4
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
БГУ Минск
-
Urozhaynaya
20°C
З
П
П
З
З
Р
07/08/2022 15:00
1
4 - 1
FT
З
З
Р
З
П
Р
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 15, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Urozhaynaya
07/08/2022 15:00
52
13
35
1
3
-
1
3 - 1
3.25
20°
-
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Urozhaynaya
07/08/2022 15:00
35
65
Над
3.25
3 - 1
3.25
20°
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Urozhaynaya
07/08/2022 15:00
75
15
10
1
20°
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Urozhaynaya
07/08/2022 15:00
39%
1
1
3
-
1
3 - 1
20°
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Urozhaynaya
07/08/2022 15:00
40
60
Да
3
-
1
3 - 1
3.25
20°
-
-
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Urozhaynaya
07/08/2022 15:00
87%
12
3
-
1
3 - 1
3.25
20°
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Urozhaynaya
07/08/2022 15:00
34%
Домакин -1.5
3
-
1
3 - 1
3.25
20°
-
FT
4 - 1
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 15, Group Minsk
By3
БГУ Минск
Urozhaynaya
07/08/2022 15:00
3
-
1
3 - 1
3.25
20°
FT
4 - 1
(2 - 0)
Мачове между двата отбора
Всички
23/04
2022
Urozhaynaya
2 - 0
( - )
БГУ Минск
By3
БГУ Минск
0
0%
Равенства
0
0%
Urozhaynaya
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Класиране към 07/08/2022
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Крумкачи
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Uni Minsk
21
10
7
0
3
24
13
11
3
Тоерпедо Минск
18
9
5
3
1
15
7
8
4
Traktor Minsk
16
9
5
1
3
25
12
13
5
Енергетик-БГАТУ
15
10
4
3
3
21
20
1
6
Urozhaynaya
8
9
2
2
5
8
12
-4
7
БГУ Минск
7
9
2
1
6
9
15
-6
8
SDJuShOR-3
6
9
2
0
7
9
31
-22
9
Serebryanka
4
9
1
1
7
11
36
-25
Плейофи осминафинали
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
30
11
10
0
1
66
8
58
2
Виктория Марийна Горка
24
11
8
0
3
45
12
33
3
FK Kolos
23
10
7
2
1
43
16
27
4
Livadija
18
10
6
0
4
38
16
22
5
Falko Cherkassy
13
10
4
1
5
24
19
5
6
Viliya Vileyka
5
10
1
2
7
13
32
-19
7
Berezino
4
10
1
1
8
9
66
-57
8
FK Krupki
3
10
1
0
9
17
86
-69
Следваща фаза
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
30
11
10
0
1
41
5
36
2
Bobovnya
25
11
8
1
2
33
8
25
3
Неман-Агро
22
11
7
1
3
28
19
9
4
Starye Dorogi
18
10
5
3
2
23
20
3
5
Клецк
11
11
3
2
6
18
28
-10
6
FK Uzda
7
11
2
1
8
13
35
-22
7
FS Respect
5
10
1
2
7
7
25
-18
8
FK Slutsk-2
5
11
1
2
8
6
29
-23
Следваща фаза
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
2
Спартак Шклов
15
6
5
0
1
23
11
12
3
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
4
Горки
12
6
4
0
2
25
5
20
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
6
10
-4
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Плейофи осминафинали
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
30
10
10
0
0
77
9
68
2
Припят Олшани
25
11
8
1
2
49
19
30
3
Nadezhda Gorodishche
19
10
6
1
3
19
16
3
4
FK Luninets
15
10
5
0
5
29
19
10
5
FK Ivanovo
11
10
3
2
5
15
33
-18
6
DUSSH Stolin
5
10
1
2
7
13
54
-41
7
Гранит
0
11
0
0
11
8
60
-52
Шампионски плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Niva Dolbizno
24
8
8
0
0
43
3
40
2
Ивацевичи
16
8
5
1
2
22
8
14
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
20
24
-4
4
FK Drohichyn
11
9
3
2
4
16
25
-9
5
Krechet Bereza
7
9
2
1
6
8
30
-22
6
3
8
1
0
7
9
28
-19
7
Динамо Брест Малорита
0
0
0
0
0
0
0
0
Шампионски плейофи
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Бумпром
27
10
9
0
1
81
5
76
2
MNPZ Mozyr
24
10
8
0
2
43
14
29
3
GOLHU Gomel
21
10
7
0
3
49
8
41
4
Svetlogorsk
19
10
6
1
3
32
15
17
5
19
10
6
1
3
25
15
10
6
ФК Жлобин
13
10
4
1
5
24
27
-3
7
DUSSH-2 Rechitsa
12
10
4
0
6
25
19
6
8
Iput DYuSSh
7
10
2
1
7
13
51
-38
9
Vetka DYuSSh
5
10
1
2
7
8
46
-38
10
Dnepr Rogachev
0
10
0
0
10
1
101
-100
Плейофи осминафинали
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
23
10
7
2
1
31
16
15
2
FK Svislach
19
10
6
1
3
28
17
11
3
FSK Grodnensky
17
10
5
2
3
23
19
4
4
Smena Volkovysk
16
10
4
4
2
23
16
7
5
FK Shchuchyn
15
10
4
3
3
14
10
4
6
FK Slonim Siti
14
10
4
2
4
18
14
4
7
Neman Mosty
11
10
3
2
5
17
23
-6
8
FSK Dyatlovo
10
10
3
1
6
16
25
-9
9
Чайка Зелва
8
10
2
2
6
12
27
-15
10
Fakel Novogrudok
6
10
1
3
6
12
27
-15
Плейофи осминафинали
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Veles 2020
33
12
11
0
1
69
13
56
2
Gazovik Vitebsk
26
11
8
2
1
25
10
15
3
FK Miory
23
11
7
2
2
37
19
18
4
Gorodok lions
22
11
7
1
3
41
22
19
5
DYuSSh Orsha
14
11
4
2
5
11
19
-8
6
ФК Полоцк
12
11
3
3
5
28
33
-5
7
Postavy
12
12
3
3
6
17
38
-21
8
FK Lepel
10
12
3
1
8
19
41
-22
9
FK Senno
6
12
1
3
8
17
41
-24
10
Niva Tolochin
4
11
1
1
9
12
40
-28
Плейофи осминафинали
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
БГУ
мачове
Всички
31/07
2022
БГУ Минск
0 - 1
( - )
Uni Minsk
By3
03/07
2022
Traktor Minsk
0 - 1
(0 - 0)
БГУ Минск
By3
24/06
2022
БГУ Минск
3 - 0
( - )
Serebryanka
By3
11/06
2022
БГУ Минск
0 - 3
( - )
Тоерпедо Минск
By3
03/06
2022
SDJuShOR-3
2 - 1
( - )
БГУ Минск
By3
22/05
2022
БГУ Минск
1 - 1
( - )
Крумкачи
By3
07/05
2022
Енергетик-БГАТУ
2 - 1
( - )
БГУ Минск
By3
23/04
2022
Urozhaynaya
2 - 0
( - )
БГУ Минск
By3
17/04
2022
Uni Minsk
4 - 2
( - )
БГУ Минск
By3
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[2,1,6,9],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[2,1,6,9],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
URO
мачове
Всички
30/07
2022
Urozhaynaya
0 - 1
(0 - 1)
Traktor Minsk
By3
26/06
2022
SDJuShOR-3
3 - 1
( - )
Urozhaynaya
By3
18/06
2022
Urozhaynaya
0 - 0
( - )
Енергетик-БГАТУ
By3
12/06
2022
Uni Minsk
1 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
05/06
2022
Urozhaynaya
5 - 1
( - )
Serebryanka
By3
22/05
2022
Тоерпедо Минск
0 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
09/05
2022
Urozhaynaya
0 - 1
( - )
Крумкачи
By3
23/04
2022
Urozhaynaya
2 - 0
( - )
БГУ Минск
By3
17/04
2022
Traktor Minsk
5 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
Победи
1
17%
Равенства
2
33%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[2,2,5,9],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[2,2,5,9],"lg_373_6":[1,2,3,6]}
БГУ
Домакински мачове
Всички
31/07
2022
БГУ Минск
0 - 1
( - )
Uni Minsk
By3
24/06
2022
БГУ Минск
3 - 0
( - )
Serebryanka
By3
11/06
2022
БГУ Минск
0 - 3
( - )
Тоерпедо Минск
By3
22/05
2022
БГУ Минск
1 - 1
( - )
Крумкачи
By3
Победи
1
25%
Равенства
1
25%
Загуби
2
50%
{"lg_-1":[1,1,2,4],"lg_-1_6":[1,1,2,4],"lg_373":[1,1,2,4],"lg_373_6":[1,1,2,4]}
URO
Гостувания
Всички
26/06
2022
SDJuShOR-3
3 - 1
( - )
Urozhaynaya
By3
12/06
2022
Uni Minsk
1 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
22/05
2022
Тоерпедо Минск
0 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
17/04
2022
Traktor Minsk
5 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
Победи
0
0%
Равенства
1
25%
Загуби
3
75%
{"lg_-1":[0,1,3,4],"lg_-1_6":[0,1,3,4],"lg_373":[null,1,3,4],"lg_373_6":[null,1,3,4]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
БГУ Минск
Изиграни мачове:
9
Urozhaynaya
Изиграни мачове:
9
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
9
1
1.67
15
8
0.89
1.33
12
Под/Над
1.5
2
7
22%
78%
5
4
56%
44%
2.5
4
5
44%
56%
6
3
67%
33%
3.5
8
1
89%
11%
6
3
67%
33%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
4
5
44%
56%
2
7
22%
78%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
7
22%
78%
3
6
33%
67%
Отбелязан гол (Да/Не)
6
3
67%
33%
3
6
33%
67%
БГУ
Следващи мачове
Трудност
URO
Лесен 1
Най-тежък 5
Urozhaynaya (Д)
By3
07/08/2022
Енергетик-БГАТУ (Д)
By3
14/08/2022
1
Крумкачи (Г)
By3
21/08/2022
4
SDJuShOR-3 (Д)
By3
26/08/2022
Тоерпедо Минск (Г)
By3
03/09/2022
1
Serebryanka (Г)
By3
18/09/2022
БГУ Минск (Г)
By3
07/08/2022
2
Крумкачи (Г)
By3
14/08/2022
4
Тоерпедо Минск (Д)
By3
20/08/2022
1
Serebryanka (Г)
By3
27/08/2022
Uni Minsk (Д)
By3
03/09/2022
Енергетик-БГАТУ (Г)
By3
10/09/2022
1
Traktor Minsk (Д)
By3
25/09/2022
SDJuShOR-3 (Д)
By3
17/09/2022
Вижте всички
<
Юли 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма