Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
35
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
64
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
278
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
674
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
14
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
110
Американски
116
Африкански
15
Азиатски
67
Австралийски
38
Интернационални
4
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
2
Копа Америка
2
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
6
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
2
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
2
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
Мач център
Арка Гдиня
-
Висла Плок
7° - 13°C
П
З
П
Р
Р
З
16/05/2017 18:00
X
0 - 1
FT
Р
П
Р
Р
З
П
Полша Екстракласа
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Голмайстори
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 34, Кръг за изпадане
Pl1
Арка Гдиня
Висла Плок
16/05/2017 18:00
33
38
29
X
1
-
1
1 - 1
2.36
7°-13°
3.25
2.20
3.25
3.30
FT
0 - 1
(0 - 1)
-
-
-
-
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 34, Кръг за изпадане
Pl1
Арка Гдиня
Висла Плок
16/05/2017 18:00
53
47
Под
2.36
1 - 1
2.36
7°-13°
1.90
1.90
1.90
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 34, Кръг за изпадане
Pl1
Арка Гдиня
Висла Плок
16/05/2017 18:00
38
36
25
1
7°-13°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 34, Кръг за изпадане
Pl1
Арка Гдиня
Висла Плок
16/05/2017 18:00
14%
1
X
1
-
1
1 - 1
7°-13°
15.00
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 34, Кръг за изпадане
Pl1
Арка Гдиня
Висла Плок
16/05/2017 18:00
45
55
Да
1
-
1
1 - 1
2.36
7°-13°
1.80
1.70
2.05
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 34, Кръг за изпадане
Pl1
Арка Гдиня
Висла Плок
16/05/2017 18:00
71%
X1
1
-
1
1 - 1
2.36
7°-13°
1.34
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 34, Кръг за изпадане
Pl1
Арка Гдиня
Висла Плок
16/05/2017 18:00
67%
Гост +0.25
1
-
1
1 - 1
2.36
7°-13°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 34, Кръг за изпадане
Pl1
Арка Гдиня
Висла Плок
16/05/2017 18:00
28%
28%
19%
Siemaszko
Kante
Vinicius
1
-
1
1 - 1
2.36
7°-13°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Мачове между двата отбора
Всички
Екстракласа
Първа Лига
Puchar Polski
22/04
2017
Арка Гдиня
1 - 1
(1 - 0)
Висла Плок
Pl1
04/11
2016
Висла Плок
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
27/11
2015
Арка Гдиня
4 - 2
(1 - 1)
Висла Плок
Pl2
09/08
2015
Висла Плок
0 - 2
(0 - 1)
Арка Гдиня
Pl2
26/04
2015
Арка Гдиня
0 - 0
(0 - 0)
Висла Плок
Pl2
28/09
2014
Висла Плок
0 - 1
( - )
Арка Гдиня
Pl2
26/05
2007
Висла Плок
1 - 0
( - )
Арка Гдиня
Pl1
26/05
2007
Висла Плок
1 - 0
( - )
Арка Гдиня
Pl2
13/03
2007
Висла Плок
1 - 1
( - )
Арка Гдиня
PlC
18/11
2006
Арка Гдиня
4 - 1
( - )
Висла Плок
Pl1
18/11
2006
Арка Гдиня
4 - 1
( - )
Висла Плок
Pl2
29/03
2006
Арка Гдиня
1 - 1
( - )
Висла Плок
Pl1
29/03
2006
Арка Гдиня
1 - 1
( - )
Висла Плок
Pl2
20/08
2005
Висла Плок
1 - 1
( - )
Арка Гдиня
Pl1
20/08
2005
Висла Плок
1 - 1
( - )
Арка Гдиня
Pl2
Арка Гдиня
3
50%
Равенства
3
50%
Висла Плок
0
0%
Вижте всички
{"lg_-1":[5,8,2,15],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_25":[1,4,1,6],"lg_25_6":[1,4,1,6],"lg_98":[4,3,1,8],"lg_98_6":[4,1,1,6],"lg_332":[null,1,null,1],"lg_332_6":[null,1,null,1]}
Класиране към 16/05/2017
Редовен сезон
Редовен сезон
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Ягиелония Бялисток
66
33
20
6
7
60
32
28
2
Ягиелония Бялисток
66
33
20
6
7
60
32
28
3
Легия Варшава
65
33
19
8
6
67
31
36
4
Легия Варшава
65
33
19
8
6
67
31
36
5
Лех Познан
64
33
19
7
7
58
24
34
6
Лех Познан
64
33
19
7
7
58
24
34
7
Лехия Гданск
60
33
18
6
9
49
37
12
8
Лехия Гданск
60
33
18
6
9
49
37
12
9
Висла Краков
45
33
13
6
14
46
50
-4
10
Висла Краков
45
33
13
6
14
46
50
-4
11
Висла Плок
44
33
11
11
11
47
48
-1
12
Висла Плок
44
33
11
11
11
47
48
-1
13
Заглембие Любин
44
33
11
11
11
43
40
3
14
Заглембие Любин
44
33
11
11
11
43
40
3
15
Погон Шчечин
42
33
10
12
11
47
45
2
16
Погон Шчечин
42
33
10
12
11
47
45
2
17
Нечеча
42
33
12
6
15
31
49
-18
18
Нечеча
42
33
12
6
15
31
49
-18
19
Корона Келце
41
33
12
5
16
42
59
-17
20
Корона Келце
41
33
12
5
16
42
59
-17
21
Шльонск Вроцлав
37
33
9
10
14
40
49
-9
22
Шльонск Вроцлав
37
33
9
10
14
40
49
-9
23
Краковия Краков
36
33
7
15
11
43
46
-3
24
Краковия Краков
36
33
7
15
11
43
46
-3
25
Рух Хожув
36
33
10
6
17
39
54
-15
26
Арка Гдиня
35
33
9
8
16
39
53
-14
27
Арка Гдиня
35
33
9
8
16
39
53
-14
28
Пяст Гливице
34
33
8
10
15
35
53
-18
29
Пяст Гливице
34
33
8
10
15
35
53
-18
30
Гурник Ленчна
33
33
8
9
16
40
56
-16
31
Гурник Ленчна
33
33
8
9
16
40
56
-16
32
Рух Хожув
32
33
10
6
17
39
54
-15
Шампионска група
Група на изпадащите
Шампионска Група
Шампионска Група
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Ягиелония Бялисток
66
33
20
6
7
60
32
28
2
Ягиелония Бялисток
66
33
20
6
7
60
32
28
3
Легия Варшава
65
33
19
8
6
67
31
36
4
Легия Варшава
65
33
19
8
6
67
31
36
5
Лех Познан
64
33
19
7
7
58
24
34
6
Лех Познан
64
33
19
7
7
58
24
34
7
Лехия Гданск
60
33
18
6
9
49
37
12
8
Лехия Гданск
60
33
18
6
9
49
37
12
9
Висла Краков
45
33
13
6
14
46
50
-4
10
Висла Краков
45
33
13
6
14
46
50
-4
11
Висла Плок
44
33
11
11
11
47
48
-1
12
Висла Плок
44
33
11
11
11
47
48
-1
13
Заглембие Любин
44
33
11
11
11
43
40
3
14
Заглембие Любин
44
33
11
11
11
43
40
3
15
Погон Шчечин
42
33
10
12
11
47
45
2
16
Погон Шчечин
42
33
10
12
11
47
45
2
17
Нечеча
42
33
12
6
15
31
49
-18
18
Нечеча
42
33
12
6
15
31
49
-18
19
Корона Келце
41
33
12
5
16
42
59
-17
20
Корона Келце
41
33
12
5
16
42
59
-17
21
Шльонск Вроцлав
37
33
9
10
14
40
49
-9
22
Шльонск Вроцлав
37
33
9
10
14
40
49
-9
23
Краковия Краков
36
33
7
15
11
43
46
-3
24
Краковия Краков
36
33
7
15
11
43
46
-3
25
Рух Хожув
36
33
10
6
17
39
54
-15
26
Арка Гдиня
35
33
9
8
16
39
53
-14
27
Арка Гдиня
35
33
9
8
16
39
53
-14
28
Пяст Гливице
34
33
8
10
15
35
53
-18
29
Пяст Гливице
34
33
8
10
15
35
53
-18
30
Гурник Ленчна
33
33
8
9
16
40
56
-16
31
Гурник Ленчна
33
33
8
9
16
40
56
-16
32
Рух Хожув
32
33
10
6
17
39
54
-15
Шампионска група
Група на изпадащите
Кръг за изпадане
Кръг за изпадане
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Ягиелония Бялисток
66
33
20
6
7
60
32
28
2
Ягиелония Бялисток
66
33
20
6
7
60
32
28
3
Легия Варшава
65
33
19
8
6
67
31
36
4
Легия Варшава
65
33
19
8
6
67
31
36
5
Лех Познан
64
33
19
7
7
58
24
34
6
Лех Познан
64
33
19
7
7
58
24
34
7
Лехия Гданск
60
33
18
6
9
49
37
12
8
Лехия Гданск
60
33
18
6
9
49
37
12
9
Висла Краков
45
33
13
6
14
46
50
-4
10
Висла Краков
45
33
13
6
14
46
50
-4
11
Висла Плок
44
33
11
11
11
47
48
-1
12
Висла Плок
44
33
11
11
11
47
48
-1
13
Заглембие Любин
44
33
11
11
11
43
40
3
14
Заглембие Любин
44
33
11
11
11
43
40
3
15
Погон Шчечин
42
33
10
12
11
47
45
2
16
Погон Шчечин
42
33
10
12
11
47
45
2
17
Нечеча
42
33
12
6
15
31
49
-18
18
Нечеча
42
33
12
6
15
31
49
-18
19
Корона Келце
41
33
12
5
16
42
59
-17
20
Корона Келце
41
33
12
5
16
42
59
-17
21
Шльонск Вроцлав
37
33
9
10
14
40
49
-9
22
Шльонск Вроцлав
37
33
9
10
14
40
49
-9
23
Краковия Краков
36
33
7
15
11
43
46
-3
24
Краковия Краков
36
33
7
15
11
43
46
-3
25
Рух Хожув
36
33
10
6
17
39
54
-15
26
Арка Гдиня
35
33
9
8
16
39
53
-14
27
Арка Гдиня
35
33
9
8
16
39
53
-14
28
Пяст Гливице
34
33
8
10
15
35
53
-18
29
Пяст Гливице
34
33
8
10
15
35
53
-18
30
Гурник Ленчна
33
33
8
9
16
40
56
-16
31
Гурник Ленчна
33
33
8
9
16
40
56
-16
32
Рух Хожув
32
33
10
6
17
39
54
-15
Шампионска група
Група на изпадащите
Арк
мачове
Всички
Екстракласа
Puchar Polski
12/05
2017
Арка Гдиня
1 - 0
(1 - 0)
Гурник Ленчна
Pl1
08/05
2017
Краковия Краков
2 - 0
(1 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
02/05
2017
Лех Познан
1 - 2
( - )
Арка Гдиня
PlC
28/04
2017
Арка Гдиня
1 - 1
(1 - 0)
Пяст Гливице
Pl1
22/04
2017
Арка Гдиня
1 - 1
(1 - 0)
Висла Плок
Pl1
17/04
2017
Лехия Гданск
2 - 1
(1 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
08/04
2017
Погон Шчечин
5 - 1
(1 - 1)
Арка Гдиня
Pl1
04/04
2017
Арка Гдиня
2 - 4
( - )
Вигри Сувалки
PlC
01/04
2017
Арка Гдиня
2 - 4
(0 - 2)
Гурник Ленчна
Pl1
18/03
2017
Пяст Гливице
3 - 2
(1 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
10/03
2017
Арка Гдиня
1 - 4
(0 - 3)
Лех Познан
Pl1
04/03
2017
Краковия Краков
1 - 1
(0 - 1)
Арка Гдиня
Pl1
28/02
2017
Вигри Сувалки
0 - 3
( - )
Арка Гдиня
PlC
24/02
2017
Арка Гдиня
4 - 1
(1 - 1)
Корона Келце
Pl1
20/02
2017
Заглембие Любин
1 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
11/02
2017
Арка Гдиня
0 - 1
(0 - 1)
Легия Варшава
Pl1
18/12
2016
Шльонск Вроцлав
0 - 2
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
12/12
2016
Арка Гдиня
2 - 3
(2 - 1)
Ягиелония Бялисток
Pl1
05/12
2016
Рух Хожув
1 - 2
(0 - 2)
Арка Гдиня
Pl1
29/11
2016
Арка Гдиня
1 - 0
( - )
Битовия Битов
PlC
26/11
2016
Висла Краков
5 - 1
(3 - 1)
Арка Гдиня
Pl1
20/11
2016
Арка Гдиня
1 - 3
(1 - 2)
Нечеча
Pl1
04/11
2016
Висла Плок
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
30/10
2016
Арка Гдиня
1 - 1
(0 - 1)
Лехия Гданск
Pl1
25/10
2016
Битовия Битов
2 - 1
( - )
Арка Гдиня
PlC
21/10
2016
Арка Гдиня
0 - 3
(0 - 2)
Погон Шчечин
Pl1
15/10
2016
Гурник Ленчна
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
01/10
2016
Арка Гдиня
1 - 2
(0 - 1)
Пяст Гливице
Pl1
25/09
2016
Лех Познан
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
22/09
2016
KSZO Ostrowiec
1 - 2
( - )
Арка Гдиня
PlC
19/09
2016
Арка Гдиня
1 - 0
(0 - 0)
Краковия Краков
Pl1
10/09
2016
Корона Келце
1 - 0
(1 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
27/08
2016
Арка Гдиня
1 - 1
(0 - 1)
Заглембие Любин
Pl1
20/08
2016
Легия Варшава
1 - 3
(0 - 2)
Арка Гдиня
Pl1
13/08
2016
Арка Гдиня
2 - 0
(1 - 0)
Шльонск Вроцлав
Pl1
09/08
2016
Olimpia Zambrow
0 - 1
( - )
Арка Гдиня
PlC
05/08
2016
Ягиелония Бялисток
4 - 1
(2 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
29/07
2016
Арка Гдиня
3 - 0
(1 - 0)
Рух Хожув
Pl1
26/07
2016
Rominta Goldap
1 - 4
( - )
Арка Гдиня
PlC
22/07
2016
Арка Гдиня
3 - 0
(2 - 0)
Висла Краков
Pl1
18/07
2016
Нечеча
2 - 0
(1 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
Победи
2
33%
Равенства
2
33%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[15,8,18,41],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_25":[9,8,16,33],"lg_25_6":[1,2,3,6],"lg_332":[6,null,2,8],"lg_332_6":[4,null,2,6]}
WIS
мачове
Всички
Екстракласа
Puchar Polski
13/05
2017
Висла Плок
1 - 1
(1 - 1)
Краковия Краков
Pl1
06/05
2017
Гурник Ленчна
2 - 3
(1 - 2)
Висла Плок
Pl1
29/04
2017
Висла Плок
1 - 1
(0 - 0)
Рух Хожув
Pl1
22/04
2017
Арка Гдиня
1 - 1
(1 - 0)
Висла Плок
Pl1
15/04
2017
Висла Плок
0 - 3
(0 - 2)
Лех Познан
Pl1
08/04
2017
Гурник Ленчна
2 - 3
(2 - 0)
Висла Плок
Pl1
01/04
2017
Висла Плок
4 - 1
(3 - 1)
Краковия Краков
Pl1
17/03
2017
Висла Краков
3 - 2
(1 - 1)
Висла Плок
Pl1
11/03
2017
Висла Плок
1 - 0
(1 - 0)
Нечеча
Pl1
06/03
2017
Погон Шчечин
1 - 1
(0 - 1)
Висла Плок
Pl1
25/02
2017
Висла Плок
2 - 1
(1 - 1)
Заглембие Любин
Pl1
18/02
2017
Корона Келце
4 - 2
(2 - 1)
Висла Плок
Pl1
12/02
2017
Висла Плок
1 - 1
(0 - 0)
Шльонск Вроцлав
Pl1
17/12
2016
Ягиелония Бялисток
1 - 2
(0 - 0)
Висла Плок
Pl1
10/12
2016
Висла Плок
4 - 3
(2 - 2)
Рух Хожув
Pl1
02/12
2016
Легия Варшава
2 - 2
(1 - 0)
Висла Плок
Pl1
27/11
2016
Висла Плок
0 - 0
(0 - 0)
Пяст Гливице
Pl1
19/11
2016
Лехия Гданск
2 - 1
(0 - 1)
Висла Плок
Pl1
04/11
2016
Висла Плок
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
29/10
2016
Лех Познан
2 - 0
(1 - 0)
Висла Плок
Pl1
22/10
2016
Висла Плок
1 - 2
(0 - 0)
Гурник Ленчна
Pl1
14/10
2016
Краковия Краков
1 - 0
(0 - 0)
Висла Плок
Pl1
01/10
2016
Висла Плок
2 - 3
(0 - 2)
Висла Краков
Pl1
23/09
2016
Нечеча
0 - 0
(0 - 0)
Висла Плок
Pl1
17/09
2016
Висла Плок
2 - 0
(0 - 0)
Погон Шчечин
Pl1
09/09
2016
Заглембие Любин
1 - 2
(0 - 2)
Висла Плок
Pl1
26/08
2016
Висла Плок
1 - 2
(0 - 0)
Корона Келце
Pl1
19/08
2016
Шльонск Вроцлав
0 - 0
(0 - 0)
Висла Плок
Pl1
15/08
2016
Висла Плок
1 - 0
(1 - 0)
Ягиелония Бялисток
Pl1
08/08
2016
Рух Хожув
2 - 2
(1 - 1)
Висла Плок
Pl1
30/07
2016
Висла Плок
2 - 3
(2 - 2)
Легия Варшава
Pl1
27/07
2016
Стал Мелец
4 - 3
( - )
Висла Плок
PlC
24/07
2016
Пяст Гливице
2 - 1
(1 - 1)
Висла Плок
Pl1
15/07
2016
Висла Плок
2 - 1
(1 - 1)
Лехия Гданск
Pl1
Победи
2
33%
Равенства
3
50%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[11,11,12,34],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_25":[11,11,11,33],"lg_25_6":[2,3,1,6],"lg_332":[null,null,1,1],"lg_332_6":[null,null,1,1]}
Арк
Домакински мачове
Всички
Екстракласа
Puchar Polski
12/05
2017
Арка Гдиня
1 - 0
(1 - 0)
Гурник Ленчна
Pl1
28/04
2017
Арка Гдиня
1 - 1
(1 - 0)
Пяст Гливице
Pl1
22/04
2017
Арка Гдиня
1 - 1
(1 - 0)
Висла Плок
Pl1
04/04
2017
Арка Гдиня
2 - 4
( - )
Вигри Сувалки
PlC
01/04
2017
Арка Гдиня
2 - 4
(0 - 2)
Гурник Ленчна
Pl1
10/03
2017
Арка Гдиня
1 - 4
(0 - 3)
Лех Познан
Pl1
24/02
2017
Арка Гдиня
4 - 1
(1 - 1)
Корона Келце
Pl1
11/02
2017
Арка Гдиня
0 - 1
(0 - 1)
Легия Варшава
Pl1
12/12
2016
Арка Гдиня
2 - 3
(2 - 1)
Ягиелония Бялисток
Pl1
29/11
2016
Арка Гдиня
1 - 0
( - )
Битовия Битов
PlC
20/11
2016
Арка Гдиня
1 - 3
(1 - 2)
Нечеча
Pl1
30/10
2016
Арка Гдиня
1 - 1
(0 - 1)
Лехия Гданск
Pl1
21/10
2016
Арка Гдиня
0 - 3
(0 - 2)
Погон Шчечин
Pl1
01/10
2016
Арка Гдиня
1 - 2
(0 - 1)
Пяст Гливице
Pl1
19/09
2016
Арка Гдиня
1 - 0
(0 - 0)
Краковия Краков
Pl1
27/08
2016
Арка Гдиня
1 - 1
(0 - 1)
Заглембие Любин
Pl1
13/08
2016
Арка Гдиня
2 - 0
(1 - 0)
Шльонск Вроцлав
Pl1
29/07
2016
Арка Гдиня
3 - 0
(1 - 0)
Рух Хожув
Pl1
22/07
2016
Арка Гдиня
3 - 0
(2 - 0)
Висла Краков
Pl1
Победи
1
17%
Равенства
2
33%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[7,4,8,19],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_25":[6,4,7,17],"lg_25_6":[2,2,2,6],"lg_332":[1,null,1,2],"lg_332_6":[1,null,1,2]}
WIS
Гостувания
Всички
Екстракласа
Puchar Polski
06/05
2017
Гурник Ленчна
2 - 3
(1 - 2)
Висла Плок
Pl1
22/04
2017
Арка Гдиня
1 - 1
(1 - 0)
Висла Плок
Pl1
08/04
2017
Гурник Ленчна
2 - 3
(2 - 0)
Висла Плок
Pl1
17/03
2017
Висла Краков
3 - 2
(1 - 1)
Висла Плок
Pl1
06/03
2017
Погон Шчечин
1 - 1
(0 - 1)
Висла Плок
Pl1
18/02
2017
Корона Келце
4 - 2
(2 - 1)
Висла Плок
Pl1
17/12
2016
Ягиелония Бялисток
1 - 2
(0 - 0)
Висла Плок
Pl1
02/12
2016
Легия Варшава
2 - 2
(1 - 0)
Висла Плок
Pl1
19/11
2016
Лехия Гданск
2 - 1
(0 - 1)
Висла Плок
Pl1
29/10
2016
Лех Познан
2 - 0
(1 - 0)
Висла Плок
Pl1
14/10
2016
Краковия Краков
1 - 0
(0 - 0)
Висла Плок
Pl1
23/09
2016
Нечеча
0 - 0
(0 - 0)
Висла Плок
Pl1
09/09
2016
Заглембие Любин
1 - 2
(0 - 2)
Висла Плок
Pl1
19/08
2016
Шльонск Вроцлав
0 - 0
(0 - 0)
Висла Плок
Pl1
08/08
2016
Рух Хожув
2 - 2
(1 - 1)
Висла Плок
Pl1
27/07
2016
Стал Мелец
4 - 3
( - )
Висла Плок
PlC
24/07
2016
Пяст Гливице
2 - 1
(1 - 1)
Висла Плок
Pl1
Победи
2
33%
Равенства
2
33%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,6,7,17],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_25":[4,6,6,16],"lg_25_6":[2,2,2,6],"lg_332":[null,null,1,1],"lg_332_6":[null,null,1,1]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Арка Гдиня
Изиграни мачове:
41
Висла Плок
Изиграни мачове:
34
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
55
1.34
1.51
62
50
1.47
1.53
52
Под/Над
1.5
10
31
24%
76%
7
27
21%
79%
2.5
19
22
46%
54%
14
20
41%
59%
3.5
29
12
71%
29%
23
11
68%
32%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
23
18
56%
44%
24
10
71%
29%
Сухи мрежи (Да/Не)
12
29
29%
71%
7
27
21%
79%
Отбелязан гол (Да/Не)
32
9
78%
22%
27
7
79%
21%
Арк
Следващи мачове
Трудност
WIS
Лесен 1
Най-тежък 5
Висла Плок (Д)
Pl1
16/05/2017
4
Шльонск Вроцлав (Г)
Pl1
19/05/2017
3
Рух Хожув (Д)
Pl1
27/05/2017
4
Заглембие Любин (Г)
Pl1
02/06/2017
2
Легия Варшава (Г)
PlC
07/07/2017
4
Шльонск Вроцлав (Д)
Pl1
16/07/2017
3
Арка Гдиня (Г)
Pl1
16/05/2017
2
Заглембие Любин (Д)
Pl1
20/05/2017
2
Пяст Гливице (Г)
Pl1
27/05/2017
2
Шльонск Вроцлав (Д)
Pl1
02/06/2017
3
Лехия Гданск (Д)
Pl1
14/07/2017
2
Лех Познан (Д)
Pl1
23/07/2017
4
Вижте всички
<
Юли 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма