Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
4
Футбол
Прогнози за днес
388
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
12
Прогнози за утре
279
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
992
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
95
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
132
Американски
133
Африкански
49
Азиатски
91
Австралийски
36
Интернационални
40
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
12
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
1
Копа Судамерикана
1
Копа Америка
8
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
12
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
8
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Ню Йорк Ред Булс
51%
Вероятност за победа
09/06/2024 02:30
NER - NYR,
02:30
Us1
Минесота Юнайтед
54%
Вероятност за победа
09/06/2024 03:30
MIN - DAL,
03:30
Us1
Сиатъл Саундърс
38%
Вероятност за равенство
09/06/2024 03:30
SKC - SEA,
03:30
Us1
Портланд Тимбърс
35%
Вероятност за победа
09/06/2024 03:30
SLC - POT,
03:30
Us1
Реал Овиедо
35%
Вероятност за равенство
08/06/2024 19:30
RLO - EIB,
19:30
Es2
Гнистан
42%
Вероятност за равенство
08/06/2024 17:00
Еке - IFG,
17:00
Fi1
КуПС Куопио
68%
Вероятност за победа
08/06/2024 17:00
КуП - Оул,
17:00
Fi1
Асанте Котоко
41%
Вероятност за победа
08/06/2024 18:00
RTU - Аса,
18:00
Gh1
Акра Лайънс
51%
Вероятност за победа
08/06/2024 18:00
ACL - DRE,
18:00
Gh1
Гуарани
35%
Вероятност за победа
08/06/2024 23:00
GUA - OPE,
23:00
Br2
Амазонас
43%
Вероятност за равенство
08/06/2024 23:00
AMA - BRU,
23:00
Br2
json_m
Прогноза
İnegöl Kafkaspor
-
Talasgücü Belediyespor
П
З
З
П
З
З
05/11/2023 13:00
1
3 - 0
FT
З
П
З
З
П
З
Турция ТФФ Трета Лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Голмайстори
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 9, Група 1
Tr4
İnegöl Kafkaspor
Talasgücü Belediyespor
05/11/2023 13:00
44
25
31
1
1
-
0
1 - 0
1.67
-
-
-
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Група 1
Tr4
İnegöl Kafkaspor
Talasgücü Belediyespor
05/11/2023 13:00
67
33
Под
1.67
1 - 0
1.67
-
-
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Група 1
Tr4
İnegöl Kafkaspor
Talasgücü Belediyespor
05/11/2023 13:00
49
27
23
1
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Група 1
Tr4
İnegöl Kafkaspor
Talasgücü Belediyespor
05/11/2023 13:00
22%
1
1
1
-
0
1 - 0
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Група 1
Tr4
İnegöl Kafkaspor
Talasgücü Belediyespor
05/11/2023 13:00
67
33
Не
1
-
0
1 - 0
1.67
-
-
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Група 1
Tr4
İnegöl Kafkaspor
Talasgücü Belediyespor
05/11/2023 13:00
75%
12
1
-
0
1 - 0
1.67
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Група 1
Tr4
İnegöl Kafkaspor
Talasgücü Belediyespor
05/11/2023 13:00
44%
Домакин -0.5
1
-
0
1 - 0
1.67
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Група 1
Tr4
İnegöl Kafkaspor
Talasgücü Belediyespor
05/11/2023 13:00
17%
15%
14%
Kocal
Abdülkadir Akyıldız
Cinar
1
-
0
1 - 0
1.67
-
-
-
FT
3 - 0
(2 - 0)
Мачове между двата отбора
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 05/11/2023
Група 1
Група 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Aliağa FK
22
8
7
1
0
17
3
14
2
Ayvalıkgücü BS
15
8
4
3
1
8
4
4
3
Kepez Belediyespor
14
7
4
2
1
12
5
7
4
Küçükçekmece
13
8
3
4
1
11
6
5
5
Йени Ордуспор
12
8
3
3
2
8
6
2
6
Тюрк Метал
12
7
4
0
3
7
6
1
7
Мардин ББ
11
7
3
2
2
11
7
4
8
İnegöl Kafkaspor
10
7
3
1
3
5
8
-3
9
Talasgücü Belediyespor
9
8
3
0
5
10
14
-4
10
Артвин Хопаспор
8
7
2
2
3
7
5
2
11
Одринспор
8
7
2
2
3
6
6
0
12
Гюмюшанеспор
7
8
1
4
3
6
10
-4
13
Arguvan Belediyespor
5
7
1
2
4
2
5
-3
14
Karabük İdman Yurdu
4
8
1
1
6
5
17
-12
15
Тарсус
4
7
1
1
5
5
18
-13
Промоция
Плейофи
Отпадане
Група 2
Група 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Кършияка
16
8
5
1
2
14
6
8
2
Efeler 09 Spor
15
8
4
3
1
12
11
1
3
Батман Петролспор
14
7
4
2
1
13
4
9
4
Тургутлуспор
14
8
4
2
2
10
7
3
5
Yeni Amasyaspor
12
8
3
3
2
8
9
-1
6
Пазарспор
11
8
3
2
3
8
8
0
7
Anadolu Üniv.
11
8
3
2
3
4
6
-2
8
Ергене Велимеше
10
7
3
1
3
6
7
-1
9
Алтъндаг Блд.
9
7
3
0
4
11
12
-1
10
Silifke Bld.
9
7
3
0
4
5
7
-2
11
Елазигспор
7
7
1
4
2
3
3
0
12
1954 Келкит Блд.
7
8
2
1
5
9
12
-3
13
Sapanca Gençlikspor
7
7
2
1
4
7
10
-3
14
Kartal Bulvarspor
7
7
2
1
4
4
7
-3
15
Eynesil Belediyespor
7
7
2
1
4
6
11
-5
Промоция
Плейофи
Отпадане
Група 3
Група 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Каракьопрьо Блд.
22
8
7
1
0
18
6
12
2
Кушадасипор
19
8
6
1
1
10
6
4
3
Ербааспор СК
17
8
5
2
1
18
6
12
4
Bornova FK
13
7
4
1
2
17
7
10
5
Кютахияспор
13
7
4
1
2
15
6
9
6
Османиеспор
13
8
4
1
3
12
7
5
7
Силивриспор
13
7
4
1
2
12
9
3
8
Тепечик
11
7
3
2
2
4
3
1
9
Фатса Беледийерспор
11
7
3
2
2
5
6
-1
10
Дарича Генчлербирлиги
9
8
2
3
3
5
5
0
11
Акхисар Блд Спор
7
7
2
1
4
8
16
-8
12
Агръспор
6
7
1
3
3
6
9
-3
13
Анадолу Селчукспор
1
8
0
1
7
1
12
-11
14
Байбурт
1
8
0
1
7
1
18
-17
15
Сивас Беледиеспор
-2
7
0
1
6
2
18
-16
Промоция
Плейофи
Отпадане
Group 4
Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Adana 1954 FK
22
8
7
1
0
25
7
18
2
Mus Menderesspor
14
8
4
2
2
10
10
0
3
Sebat Gençlik
13
7
4
1
2
16
10
6
4
Tokat Belediye
12
8
3
3
2
6
9
-3
5
Бурса Илдиримспор
11
7
3
2
2
10
9
1
6
Чанкаяа ФК
11
7
3
2
2
7
8
-1
7
Бергама Блд.
10
8
2
4
2
13
12
1
8
Кестелспор
10
8
2
4
2
7
8
-1
9
Елязъг Беледийеспор
9
7
2
3
2
8
10
-2
10
Orduspor 1967
8
8
2
2
4
11
8
3
11
Чаталджаспор
7
7
1
4
2
5
6
-1
12
Сиирт Йозел
7
7
2
1
4
5
9
-4
13
Балъкесирспор
7
8
1
4
3
4
10
-6
14
Султанбейли Блд.
6
7
2
0
5
11
17
-6
15
Невшехир Блд.
3
7
0
3
4
5
10
-5
Промоция
Плейофи
Отпадане
İNE
мачове
Всички
ТФФ Трета Лига
Купа на Турция
28/10
2023
Karabük İdman Yurdu
0 - 1
(0 - 0)
İnegöl Kafkaspor
Tr4
14/10
2023
İnegöl Kafkaspor
0 - 2
(0 - 0)
Одринспор
Tr4
08/10
2023
Kepez Belediyespor
2 - 0
(0 - 0)
İnegöl Kafkaspor
Tr4
01/10
2023
İnegöl Kafkaspor
1 - 0
(1 - 0)
Тюрк Метал
Tr4
27/09
2023
Бурса Илдиримспор
2 - 0
(0 - 0)
İnegöl Kafkaspor
TrC
23/09
2023
Aliağa FK
2 - 0
(1 - 0)
İnegöl Kafkaspor
Tr4
17/09
2023
İnegöl Kafkaspor
2 - 1
(1 - 0)
Гюмюшанеспор
Tr4
09/09
2023
Ayvalıkgücü BS
1 - 1
(1 - 0)
İnegöl Kafkaspor
Tr4
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[3,1,4,8],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_346":[3,1,3,7],"lg_346_6":[3,null,3,6],"lg_439":[null,null,1,1],"lg_439_6":[null,null,1,1]}
TAL
мачове
Всички
ТФФ Трета Лига
Купа на Турция
01/11
2023
Сомаспор
6 - 0
(3 - 0)
Talasgücü Belediyespor
TrC
28/10
2023
Talasgücü Belediyespor
2 - 0
(0 - 0)
Одринспор
Tr4
21/10
2023
Kepez Belediyespor
4 - 1
(2 - 0)
Talasgücü Belediyespor
Tr4
15/10
2023
Talasgücü Belediyespor
0 - 1
(0 - 1)
Тюрк Метал
Tr4
11/10
2023
Sapanca Gençlikspor
1 - 2
(1 - 2)
Talasgücü Belediyespor
TrC
08/10
2023
Aliağa FK
3 - 0
(1 - 0)
Talasgücü Belediyespor
Tr4
01/10
2023
Talasgücü Belediyespor
2 - 1
(1 - 0)
Гюмюшанеспор
Tr4
27/09
2023
Анадолу Селчукспор
1 - 1
(1 - 1)
Talasgücü Belediyespor
TrC
23/09
2023
Ayvalıkgücü BS
2 - 1
(1 - 0)
Talasgücü Belediyespor
Tr4
17/09
2023
Talasgücü Belediyespor
2 - 0
(0 - 0)
Мардин ББ
Tr4
09/09
2023
Тарсус
3 - 2
(2 - 0)
Talasgücü Belediyespor
Tr4
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,1,6,11],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_346":[3,null,5,8],"lg_346_6":[2,null,4,6],"lg_439":[1,1,1,3],"lg_439_6":[1,1,1,3]}
İNE
Домакински мачове
Всички
14/10
2023
İnegöl Kafkaspor
0 - 2
(0 - 0)
Одринспор
Tr4
01/10
2023
İnegöl Kafkaspor
1 - 0
(1 - 0)
Тюрк Метал
Tr4
17/09
2023
İnegöl Kafkaspor
2 - 1
(1 - 0)
Гюмюшанеспор
Tr4
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_346":[2,null,1,3],"lg_346_6":[2,null,1,3]}
TAL
Гостувания
Всички
ТФФ Трета Лига
Купа на Турция
01/11
2023
Сомаспор
6 - 0
(3 - 0)
Talasgücü Belediyespor
TrC
21/10
2023
Kepez Belediyespor
4 - 1
(2 - 0)
Talasgücü Belediyespor
Tr4
11/10
2023
Sapanca Gençlikspor
1 - 2
(1 - 2)
Talasgücü Belediyespor
TrC
08/10
2023
Aliağa FK
3 - 0
(1 - 0)
Talasgücü Belediyespor
Tr4
27/09
2023
Анадолу Селчукспор
1 - 1
(1 - 1)
Talasgücü Belediyespor
TrC
23/09
2023
Ayvalıkgücü BS
2 - 1
(1 - 0)
Talasgücü Belediyespor
Tr4
09/09
2023
Тарсус
3 - 2
(2 - 0)
Talasgücü Belediyespor
Tr4
Победи
1
17%
Равенства
1
17%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[1,1,5,7],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_346":[null,null,4,4],"lg_346_6":[null,null,4,4],"lg_439":[1,1,1,3],"lg_439_6":[1,1,1,3]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
İnegöl Kafkaspor
Изиграни мачове:
8
Talasgücü Belediyespor
Изиграни мачове:
11
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
5
0.63
1.25
10
13
1.18
2
22
Под/Над
1.5
2
6
25%
75%
1
10
9%
91%
2.5
7
1
88%
13%
4
7
36%
64%
3.5
8
0
100%
0%
8
3
73%
27%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
2
6
25%
75%
6
5
55%
45%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
6
25%
75%
2
9
18%
82%
Отбелязан гол (Да/Не)
4
4
50%
50%
8
3
73%
27%
İNE
Следващи мачове
Трудност
TAL
Лесен 1
Най-тежък 5
Talasgücü Belediyespor (Д)
Tr4
05/11/2023
2
Йени Ордуспор (Г)
Tr4
11/11/2023
3
Küçükçekmece (Д)
Tr4
18/11/2023
4
Артвин Хопаспор (Г)
Tr4
26/11/2023
2
Arguvan Belediyespor (Д)
Tr4
02/12/2023
1
Тарсус (Г)
Tr4
10/12/2023
1
İnegöl Kafkaspor (Г)
Tr4
05/11/2023
4
Karabük İdman Yurdu (Д)
Tr4
12/11/2023
2
Йени Ордуспор (Г)
Tr4
26/11/2023
3
Küçükçekmece (Д)
Tr4
03/12/2023
4
Артвин Хопаспор (Г)
Tr4
10/12/2023
2
Arguvan Belediyespor (Д)
Tr4
17/12/2023
1
Мардин ББ (Д)
Tr4
17/12/2023
2
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма