Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
169
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
3
Прогнози за утре
85
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
793
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
1495
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
66
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
27
Топ Европейски
40
Европейски
446
Американски
57
Африкански
34
Азиатски
134
Австралийски
30
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
1
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
2
Лига 1
3
Ередивизия
1
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
9
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
1
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Манчестър Юнайтед
40%
Вероятност за победа
06/05/2024 22:00
CRY - MUN,
22:00
EPL
Наполи
42%
Вероятност за победа
06/05/2024 21:45
UDI - NAP,
21:45
It1
Аталанта
59%
Вероятност за победа
06/05/2024 19:00
SAL - ATA,
19:00
It1
Лил
40%
Вероятност за победа
06/05/2024 22:00
LIL - LYO,
22:00
Fr1
Фенербахче
69%
Вероятност за победа
06/05/2024 20:00
KON - FEN,
20:00
Tr1
Анталияспор
60%
Вероятност за победа
06/05/2024 20:00
ANT - Пен,
20:00
Tr1
ИФК Гьотеборг
41%
Вероятност за победа
06/05/2024 20:10
ГАИ - GOT,
20:10
Se1
json_m,json_os,json_bo
Прогноза
Спарта Ротердам
-
Фейенорд
11°C
З
П
П
З
П
З
15/03/2020 13:15
2
Фейенорд вероятност за победа
48%
П
П
Р
П
П
П
Нидерландия Ередивизия
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Голмайстори
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 27, Редовен сезон
Nl1
Спарта Ротердам
Фейенорд
15/03/2020
28
24
48
2
2
-
3
2 - 3
4.25
11°
1.82
4.05
3.85
1.82
1
1
-1
Postp.
-
-
-
-
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 27, Редовен сезон
Nl1
Спарта Ротердам
Фейенорд
15/03/2020
15
85
Над
4.25
2 - 3
4.25
11°
1.63
2.31
1.63
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 27, Редовен сезон
Nl1
Спарта Ротердам
Фейенорд
15/03/2020
30
24
45
2
11°
-
Postp.
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 27, Редовен сезон
Nl1
Спарта Ротердам
Фейенорд
15/03/2020
22%
2
2
2
-
3
2 - 3
11°
2.80
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 27, Редовен сезон
Nl1
Спарта Ротердам
Фейенорд
15/03/2020
15
85
Да
2
-
3
2 - 3
4.25
11°
1.58
1.58
2.35
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 27, Редовен сезон
Nl1
Спарта Ротердам
Фейенорд
15/03/2020
76%
21
2
-
3
2 - 3
4.25
11°
1.28
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 27, Редовен сезон
Nl1
Спарта Ротердам
Фейенорд
15/03/2020
48%
Гост -0.5
2
-
3
2 - 3
4.25
11°
1.81
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 27, Редовен сезон
Nl1
Спарта Ротердам
Фейенорд
15/03/2020
53%
25%
21%
Berghuis
Rayhi
Dervisoglu
2
-
3
2 - 3
4.25
11°
-
-
-
Postp.
Мачове между двата отбора:
Всички
04/08
2019
Фейенорд
2 - 2
(0 - 0)
Спарта Ротердам
Nl1
29/04
2018
Фейенорд
3 - 1
(1 - 1)
Спарта Ротердам
Nl1
17/12
2017
Спарта Ротердам
0 - 7
(0 - 4)
Фейенорд
Nl1
05/03
2017
Спарта Ротердам
1 - 0
(1 - 0)
Фейенорд
Nl1
04/12
2016
Фейенорд
6 - 1
(2 - 0)
Спарта Ротердам
Nl1
14/04
2010
Фейенорд
3 - 0
(1 - 0)
Спарта Ротердам
Nl1
18/10
2009
Спарта Ротердам
2 - 1
(0 - 1)
Фейенорд
Nl1
04/02
2009
Фейенорд
1 - 0
(1 - 0)
Спарта Ротердам
Nl1
29/10
2008
Спарта Ротердам
2 - 1
(1 - 1)
Фейенорд
Nl1
23/03
2008
Спарта Ротердам
3 - 2
(1 - 1)
Фейенорд
Nl1
26/12
2007
Фейенорд
2 - 0
(1 - 0)
Спарта Ротердам
Nl1
23/12
2006
Фейенорд
3 - 2
(2 - 1)
Спарта Ротердам
Nl1
10/09
2006
Спарта Ротердам
1 - 4
(1 - 2)
Фейенорд
Nl1
19/02
2006
Фейенорд
4 - 0
( - )
Спарта Ротердам
Nl1
21/08
2005
Спарта Ротердам
1 - 3
( - )
Фейенорд
Nl1
24/03
2002
Спарта Ротердам
0 - 5
( - )
Фейенорд
Nl1
19/08
2001
Фейенорд
5 - 0
( - )
Спарта Ротердам
Nl1
29/11
2000
Фейенорд
2 - 1
( - )
Спарта Ротердам
Nl1
24/09
2000
Спарта Ротердам
1 - 4
( - )
Фейенорд
Nl1
Спарта Ротердам
1
17%
Равенства
1
17%
Фейенорд
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,1,14,19],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_16":[4,1,14,19],"lg_16_6":[1,1,4,6]}
Класиране към 15/03/2020
Редовен сезон
Редовен сезон
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Аякс
56
25
18
2
5
68
23
45
2
АЗ Алкмаар
56
25
18
2
5
54
17
37
3
Фейенорд
50
25
14
8
3
50
35
15
4
ПСВ Айндховен
49
26
14
7
5
54
28
26
5
Вилем ІІ
44
26
13
5
8
37
34
3
6
Утрехт
41
25
12
5
8
50
34
16
7
Витес
41
26
12
5
9
45
35
10
8
Хераклес
36
26
10
6
10
40
34
6
9
Грьонинген
35
26
10
5
11
27
26
1
10
Хееренвеен
33
26
8
9
9
41
41
0
11
Спарта Р.
33
26
9
6
11
41
45
-4
12
Еммен
32
26
9
5
12
32
45
-13
13
ВВВ Венло
28
26
8
4
14
24
51
-27
14
Твенте
27
26
7
6
13
34
46
-12
15
ФК Цволе
26
26
7
5
14
37
55
-18
16
Фортуна С
26
26
6
8
12
29
52
-23
17
АДО Ден Хааг
19
26
4
7
15
25
54
-29
18
Ваалвийк
15
26
4
3
19
27
60
-33
Шампионска Лига
Шампионска Лига - квалиф.
Лига Европа
Лига Европа - плейоф
Плейофи за оставане в групата
Отпадане
SPA
мачове
Всички
08/03
2020
Утрехт
5 - 1
(1 - 0)
Спарта Ротердам
Nl1
01/03
2020
Спарта Ротердам
5 - 1
(3 - 0)
Еммен
Nl1
21/02
2020
Ваалвийк
0 - 1
(0 - 1)
Спарта Ротердам
Nl1
16/02
2020
Спарта Ротердам
1 - 2
(0 - 2)
Грьонинген
Nl1
11/02
2020
Спарта Ротердам
4 - 2
(3 - 1)
АДО Ден Хааг
Nl1
01/02
2020
Твенте
2 - 0
(0 - 0)
Спарта Ротердам
Nl1
Победи
3
50%
Равенства
0
0%
Загуби
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_16":[3,null,3,6],"lg_16_6":[3,null,3,6]}
FEY
мачове
Всички
Ередивизия
Купа на Холандия
08/03
2020
Фейенорд
2 - 0
(2 - 0)
Вилем ІІ
Nl1
05/03
2020
Фейенорд
7 - 1
(5 - 0)
НАК Бреда
NlC
01/03
2020
ПСВ Айндховен
1 - 1
(0 - 1)
Фейенорд
Nl1
22/02
2020
Фейенорд
2 - 1
(0 - 0)
Фортуна Ситард
Nl1
16/02
2020
ФК Зволе
3 - 4
(2 - 1)
Фейенорд
Nl1
13/02
2020
Хееренвеен
0 - 1
(0 - 1)
Фейенорд
NlC
Победи
5
83%
Равенства
1
17%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[5,1,0,6],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_16":[3,1,null,4],"lg_16_6":[3,1,null,4],"lg_216":[2,null,null,2],"lg_216_6":[2,null,null,2]}
SPA
домакински мачове:
Всички
01/03
2020
Спарта Ротердам
5 - 1
(3 - 0)
Еммен
Nl1
16/02
2020
Спарта Ротердам
1 - 2
(0 - 2)
Грьонинген
Nl1
11/02
2020
Спарта Ротердам
4 - 2
(3 - 1)
АДО Ден Хааг
Nl1
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_16":[2,null,1,3],"lg_16_6":[2,null,1,3]}
FEY
гостувания:
Всички
Ередивизия
Купа на Холандия
01/03
2020
ПСВ Айндховен
1 - 1
(0 - 1)
Фейенорд
Nl1
16/02
2020
ФК Зволе
3 - 4
(2 - 1)
Фейенорд
Nl1
13/02
2020
Хееренвеен
0 - 1
(0 - 1)
Фейенорд
NlC
Победи
2
67%
Равенства
1
33%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[2,1,0,3],"lg_-1_6":[2,1,0,3],"lg_16":[1,1,null,2],"lg_16_6":[1,1,null,2],"lg_216":[1,null,null,1],"lg_216_6":[1,null,null,1]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Спарта Ротердам
Изиграни мачове:
6
Фейенорд
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
12
2
2
12
17
2.83
1
6
Под/Над
1.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
2.5
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
3.5
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
4
2
67%
33%
4
2
67%
33%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
Отбелязан гол (Да/Не)
5
1
83%
17%
6
0
100%
0%
SPA
следващи мачове
Трудност
FEY
Лесен 1
Най-тежък 5
Фейенорд (Д)
Nl1
15/03/2020
5
Хераклес Алмело (Г)
Nl1
20/03/2020
2
Хееренвеен (Д)
Nl1
04/04/2020
3
ПСВ Айндховен (Г)
Nl1
12/04/2020
5
ФК Зволе (Д)
Nl1
21/04/2020
2
Витес Арнем (Г)
Nl1
26/04/2020
1
Спарта Ротердам (Г)
Nl1
15/03/2020
3
АЗ Алкмаар (Г)
Nl1
20/03/2020
4
Аякс (Д)
Nl1
22/03/2020
4
Ваалвийк (Г)
Nl1
05/04/2020
2
ВВВ Венло (Д)
Nl1
11/04/2020
1
АДО Ден Хааг (Г)
Nl1
22/04/2020
2
Вилем ІІ (Д)
Nl1
03/05/2020
3
ВВВ Венло (Г)
Nl1
10/05/2020
1
Фейенорд (Г)
Cfr
09/08/2020
5
Лaнс (Г)
Cfr
15/08/2020
4
Телстар (Г)
Cfr
18/08/2020
2
НАК Бреда (Д)
Cfr
22/08/2020
2
Ваалвийк (Г)
Cfr
27/08/2020
2
АДО Ден Хааг (Д)
Cfr
04/09/2020
2
Борусия Дортмунд (Г)
Cfr
07/09/2020
5
Аякс (Д)
Nl1
13/09/2020
4
Витес Арнем (Г)
Nl1
19/09/2020
1
ФК Зволе (Г)
Nl1
26/09/2020
2
АЗ Алкмаар (Д)
Nl1
04/10/2020
4
Фейенорд (Г)
Nl1
18/10/2020
5
Хераклес Алмело (Д)
Nl1
25/10/2020
2
АДО Ден Хааг (Г)
NlC
28/10/2020
2
Хееренвеен (Д)
Nl1
01/11/2020
3
Ваалвийк (Г)
Nl1
07/11/2020
2
АДО Ден Хааг (Д)
Nl1
22/11/2020
2
ПСВ Айндховен (Г)
Nl1
29/11/2020
5
Еммен (Д)
Nl1
04/12/2020
3
Вилем ІІ (Г)
Nl1
13/12/2020
3
Грьонинген (Д)
Nl1
19/12/2020
5
Твенте (Г)
Nl1
22/12/2020
4
Фейенорд (Д)
Nl1
10/01/2021
5
Фортуна Ситард (Г)
Nl1
13/01/2021
2
ПСВ Айндховен (Д)
Nl1
16/01/2021
5
Утрехт (Г)
Nl1
24/01/2021
4
Твенте (Д)
Nl1
28/01/2021
4
АДО Ден Хааг (Г)
Nl1
31/01/2021
2
Фортуна Ситард (Д)
Nl1
13/02/2021
2
Аякс (Г)
Nl1
21/02/2021
4
Вилем ІІ (Д)
Nl1
28/02/2021
3
Еммен (Г)
Nl1
05/03/2021
3
ВВВ Венло (Г)
Nl1
09/03/2021
1
Ваалвийк (Д)
Nl1
13/03/2021
2
Хераклес Алмело (Г)
Nl1
21/03/2021
2
ФК Зволе (Д)
Nl1
03/04/2021
2
АЗ Алкмаар (Г)
Nl1
10/04/2021
4
ВВВ Венло (Д)
Nl1
24/04/2021
1
Грьонинген (Г)
Nl1
02/05/2021
5
Витес Арнем (Д)
Nl1
07/05/2021
1
Утрехт (Д)
Nl1
13/05/2021
4
Хееренвеен (Г)
Nl1
16/05/2021
3
Фейенорд (Г)
Nl1
19/05/2021
5
Хераклес Алмело (Г)
Cfr
02/07/2021
2
Гент (Д)
Cfr
10/07/2021
3
Телстар (Г)
Cfr
13/07/2021
2
НАК Бреда (Д)
Cfr
23/07/2021
2
Екселсиор (Г)
Cfr
31/07/2021
1
Вилем ІІ (Г)
Cfr
07/08/2021
3
Утрехт (Г)
Nl1
15/08/2021
4
Хераклес Алмело (Д)
Nl1
21/08/2021
2
Го Ахед Игълс (Г)
Nl1
28/08/2021
3
Фортуна Ситард (Д)
Nl1
12/09/2021
2
НЕК Ниймеген (Д)
Nl1
17/09/2021
4
ФК Зволе (Г)
Nl1
22/09/2021
2
Камбуур (Д)
Nl1
26/09/2021
3
ПСВ Айндховен (Г)
Nl1
03/10/2021
5
Утрехт (Г)
Cfr
07/10/2021
4
Грьонинген (Д)
Nl1
17/10/2021
5
Ваалвийк (Г)
Nl1
23/10/2021
2
ГВВВ (Г)
NlC
27/10/2021
2
Фейенорд (Д)
Nl1
31/10/2021
5
Вилем ІІ (Г)
Nl1
06/11/2021
3
Твенте (Д)
Nl1
20/11/2021
4
Аякс (Д)
Nl1
28/11/2021
4
АЗ Алкмаар (Г)
Nl1
05/12/2021
4
Хееренвеен (Г)
Nl1
11/12/2021
3
Витес Арнем (Г)
NlC
15/12/2021
1
Витес Арнем (Д)
Nl1
18/12/2021
1
Ваалвийк (Д)
Nl1
23/12/2021
2
Камбуур (Г)
Nl1
16/01/2022
3
Утрехт (Д)
Nl1
23/01/2022
4
Фейенорд (Г)
Nl1
06/02/2022
5
Вилем ІІ (Д)
Nl1
13/02/2022
3
ПСВ Айндховен (Д)
Nl1
27/02/2022
5
Го Ахед Игълс (Д)
Nl1
12/03/2022
3
НЕК Ниймеген (Г)
Nl1
19/03/2022
4
Хееренвеен (Д)
Nl1
03/04/2022
3
Аякс (Г)
Nl1
09/04/2022
4
Фортуна Ситард (Г)
Nl1
16/04/2022
2
Витес Арнем (Г)
Nl1
19/04/2022
1
Твенте (Г)
Nl1
22/04/2022
4
АЗ Алкмаар (Д)
Nl1
30/04/2022
4
Грьонинген (Г)
Nl1
07/05/2022
5
ФК Зволе (Д)
Nl1
11/05/2022
2
Хераклес Алмело (Г)
Nl1
15/05/2022
2
Берсот Вилрейк (Г)
Cfr
23/07/2022
3
VOC (Д)
Cfr
26/07/2022
Еммен (Д)
Cfr
30/07/2022
3
Хееренвеен (Г)
Nl1
05/08/2022
3
АЗ Алкмаар (Д)
Nl1
14/08/2022
4
Аякс (Д)
Nl1
21/08/2022
4
Го Ахед Игълс (Г)
Nl1
27/08/2022
3
Волендам (Д)
Nl1
03/09/2022
1
Фейенорд (Г)
Nl1
11/09/2022
5
Грьонинген (Д)
Nl1
17/09/2022
5
Ваалвийк (Г)
Nl1
02/10/2022
2
Еммен (Д)
Nl1
08/10/2022
3
НЕК Ниймеген (Д)
Nl1
16/10/2022
4
Остзан (Г)
NlC
20/10/2022
1
Утрехт (Г)
Nl1
23/10/2022
4
Фортуна Ситард (Д)
Nl1
29/10/2022
2
Витес Арнем (Г)
Nl1
05/11/2022
1
Твенте (Д)
Nl1
11/11/2022
4
ПСВ Айндховен (Г)
Nl1
07/01/2023
5
ПСВ Айндховен (Д)
NlC
10/01/2023
5
Екселсиор (Д)
Nl1
14/01/2023
1
Камбуур (Г)
Nl1
21/01/2023
3
Ваалвийк (Д)
Nl1
24/01/2023
2
НЕК Ниймеген (Г)
Nl1
28/01/2023
4
Фортуна Ситард (Г)
Nl1
03/02/2023
2
Го Ахед Игълс (Д)
Nl1
12/02/2023
3
Аякс (Г)
Nl1
19/02/2023
4
Утрехт (Д)
Nl1
24/02/2023
4
Екселсиор (Г)
Nl1
05/03/2023
1
Витес Арнем (Д)
Nl1
11/03/2023
1
Еммен (Г)
Nl1
18/03/2023
3
Фейенорд (Д)
Nl1
02/04/2023
5
АЗ Алкмаар (Г)
Nl1
08/04/2023
4
Хееренвеен (Д)
Nl1
15/04/2023
3
Твенте (Г)
Nl1
23/04/2023
4
ПСВ Айндховен (Д)
Nl1
06/05/2023
5
Волендам (Г)
Nl1
13/05/2023
1
Камбуур (Д)
Nl1
21/05/2023
3
Грьонинген (Г)
Nl1
28/05/2023
5
Утрехт (Г)
Nl1
01/06/2023
4
Утрехт (Д)
Nl1
04/06/2023
4
Твенте (Д)
Nl1
08/06/2023
4
Твенте (Г)
Nl1
11/06/2023
4
ФК Зволе (Г)
Nl1
12/08/2023
2
Фейенорд (Д)
Nl1
20/08/2023
5
Хееренвеен (Г)
Nl1
27/08/2023
3
НЕК Ниймеген (Д)
Nl1
01/09/2023
4
АЗ Алкмаар (Г)
Nl1
17/09/2023
4
Витес Арнем (Д)
Nl1
24/09/2023
1
Екселсиор (Г)
Nl1
01/10/2023
1
ПСВ Айндховен (Д)
Nl1
08/10/2023
5
Го Ахед Игълс (Г)
Nl1
22/10/2023
3
Ваалвийк (Д)
Nl1
28/10/2023
2
Ейселмервогелс (Г)
NlC
01/11/2023
3
Алмере Сити (Д)
Nl1
05/11/2023
2
Волендам (Г)
Nl1
12/11/2023
1
Утрехт (Д)
Nl1
26/11/2023
4
Хераклес Алмело (Г)
Nl1
02/12/2023
2
Аякс (Г)
Nl1
09/12/2023
4
Твенте (Д)
Nl1
17/12/2023
4
АДО Ден Хааг (Г)
NlC
20/12/2023
2
Фортуна Ситард (Г)
Nl1
13/01/2024
2
Го Ахед Игълс (Д)
Nl1
21/01/2024
3
Ваалвийк (Г)
Nl1
27/01/2024
2
ФК Зволе (Д)
Nl1
04/02/2024
2
Фейенорд (Г)
Nl1
11/02/2024
5
Екселсиор (Д)
Nl1
17/02/2024
1
НЕК Ниймеген (Г)
Nl1
24/02/2024
4
АЗ Алкмаар (Д)
Nl1
02/03/2024
4
Твенте (Г)
Nl1
09/03/2024
4
Аякс (Д)
Nl1
17/03/2024
4
Фортуна Ситард (Д)
Nl1
30/03/2024
2
Витес Арнем (Г)
Nl1
02/04/2024
1
Хераклес Алмело (Д)
Nl1
06/04/2024
2
Алмере Сити (Г)
Nl1
13/04/2024
2
Волендам (Д)
Nl1
28/04/2024
1
ПСВ Айндховен (Г)
Nl1
05/05/2024
5
Утрехт (Г)
Nl1
12/05/2024
4
Хееренвеен (Д)
Nl1
19/05/2024
3
Грьонинген (Д)
Nl1
25/04/2020
5
Твенте (Г)
Nl1
03/05/2020
4
Витес Арнем (Д)
Nl1
10/05/2020
1
Спарта Ротердам (Д)
Cfr
09/08/2020
3
Твенте (Д)
Cfr
16/08/2020
4
Арминия Б (Г)
Cfr
25/08/2020
3
Хамбургер (Г)
Cfr
28/08/2020
4
ФК Зволе (Г)
Nl1
12/09/2020
2
Твенте (Д)
Nl1
20/09/2020
4
АДО Ден Хааг (Д)
Nl1
27/09/2020
2
Вилем ІІ (Г)
Nl1
04/10/2020
3
Спарта Ротердам (Д)
Nl1
18/10/2020
3
Динамо Загреб (Г)
UEL
22/10/2020
3
Ваалвийк (Г)
Nl1
25/10/2020
2
Волфсбергер (Д)
UEL
29/10/2020
2
Еммен (Г)
Nl1
01/11/2020
3
ЦСКА (Москва) (Д)
UEL
05/11/2020
4
Грьонинген (Д)
Nl1
08/11/2020
5
Фортуна Ситард (Г)
Nl1
22/11/2020
2
ЦСКА (Москва) (Г)
UEL
26/11/2020
4
Утрехт (Д)
Nl1
29/11/2020
4
Динамо Загреб (Д)
UEL
03/12/2020
3
Хераклес Алмело (Д)
Nl1
06/12/2020
2
Волфсбергер (Г)
UEL
10/12/2020
2
ВВВ Венло (Г)
Nl1
13/12/2020
1
Витес Арнем (Г)
Nl1
20/12/2020
1
Хееренвеен (Д)
Nl1
23/12/2020
3
Спарта Ротердам (Г)
Nl1
10/01/2021
3
ФК Зволе (Д)
Nl1
13/01/2021
2
Аякс (Г)
Nl1
17/01/2021
4
Хераклес Алмело (Д)
NlC
20/01/2021
2
АЗ Алкмаар (Д)
Nl1
24/01/2021
4
Хееренвеен (Г)
Nl1
27/01/2021
3
ПСВ Айндховен (Д)
Nl1
31/01/2021
5
Вилем ІІ (Д)
Nl1
14/02/2021
3
Хееренвеен (Г)
NlC
17/02/2021
3
Твенте (Г)
Nl1
21/02/2021
4
Грьонинген (Г)
Nl1
24/02/2021
5
АЗ Алкмаар (Г)
Nl1
28/02/2021
4
ВВВ Венло (Д)
Nl1
06/03/2021
1
ПСВ Айндховен (Г)
Nl1
14/03/2021
5
Еммен (Д)
Nl1
20/03/2021
3
Фортуна Ситард (Д)
Nl1
04/04/2021
2
Утрехт (Г)
Nl1
11/04/2021
4
Витес Арнем (Д)
Nl1
25/04/2021
1
АДО Ден Хааг (Г)
Nl1
02/05/2021
2
Аякс (Д)
Nl1
09/05/2021
4
Хераклес Алмело (Г)
Nl1
13/05/2021
2
Ваалвийк (Д)
Nl1
16/05/2021
2
Спарта Ротердам (Д)
Nl1
19/05/2021
3
Утрехт (Д)
Nl1
23/05/2021
4
АЕК Атина (Д)
Cfr
03/07/2021
3
Цюрих (Д)
Cfr
07/07/2021
2
БСК Йънг Бойс (Г)
Cfr
10/07/2021
3
Вердер Бремен (Д)
Cfr
17/07/2021
2
Вердер Бремен (Д)
Cfr
17/07/2021
2
Дрита (Г)
ECL
22/07/2021
3
ПАОК Солун (Д)
Cfr
25/07/2021
2
Дрита (Д)
ECL
29/07/2021
3
АДО Ден Хааг (Д)
Cfr
01/08/2021
2
Люцерн (Г)
ECL
05/08/2021
1
Атлетико Мадрид (Д)
Cfr
08/08/2021
4
Люцерн (Д)
ECL
12/08/2021
1
Вилем ІІ (Г)
Nl1
15/08/2021
3
Елфсборг (Д)
ECL
19/08/2021
5
Го Ахед Игълс (Д)
Nl1
22/08/2021
3
Елфсборг (Г)
ECL
26/08/2021
5
Утрехт (Г)
Nl1
29/08/2021
4
Макаби Хайфа (Г)
ECL
14/09/2021
2
ПСВ Айндховен (Г)
Nl1
19/09/2021
5
Хееренвеен (Д)
Nl1
22/09/2021
3
НЕК Ниймеген (Д)
Nl1
25/09/2021
4
Славия Прага (Д)
ECL
30/09/2021
3
Витес Арнем (Г)
Nl1
03/10/2021
1
Ваалвийк (Д)
Nl1
16/10/2021
2
Унион Берлин (Д)
ECL
21/10/2021
2
Камбуур (Г)
Nl1
24/10/2021
3
Спарта Ротердам (Г)
Nl1
31/10/2021
3
Унион Берлин (Г)
ECL
04/11/2021
2
АЗ Алкмаар (Д)
Nl1
07/11/2021
4
ФК Зволе (Д)
Nl1
21/11/2021
2
Славия Прага (Г)
ECL
25/11/2021
3
Твенте (Г)
Nl1
28/11/2021
4
Хераклес Алмело (Д)
Nl1
01/12/2021
2
Фортуна Ситард (Д)
Nl1
05/12/2021
2
Макаби Хайфа (Д)
ECL
09/12/2021
2
Грьонинген (Г)
Nl1
12/12/2021
5
Твенте (Г)
NlC
15/12/2021
4
Аякс (Д)
Nl1
19/12/2021
4
Хееренвеен (Г)
Nl1
22/12/2021
3
Витес Арнем (Д)
Nl1
15/01/2022
1
НЕК Ниймеген (Г)
Nl1
23/01/2022
4
Спарта Ротердам (Д)
Nl1
06/02/2022
3
Ваалвийк (Г)
Nl1
13/02/2022
2
Камбуур (Д)
Nl1
20/02/2022
3
АЗ Алкмаар (Г)
Nl1
27/02/2022
4
Грьонинген (Д)
Nl1
05/03/2022
5
Партизан Белград (Г)
ECL
10/03/2022
3
ФК Зволе (Г)
Nl1
13/03/2022
2
Партизан Белград (Д)
ECL
17/03/2022
3
Аякс (Г)
Nl1
20/03/2022
4
Вилем ІІ (Д)
Nl1
02/04/2022
3
Славия Прага (Д)
ECL
07/04/2022
3
Хераклес Алмело (Г)
Nl1
10/04/2022
2
Славия Прага (Г)
ECL
14/04/2022
3
Утрехт (Д)
Nl1
24/04/2022
4
Олимпик Марсилия (Д)
ECL
28/04/2022
4
Фортуна Ситард (Г)
Nl1
01/05/2022
2
Олимпик Марсилия (Г)
ECL
05/05/2022
4
ПСВ Айндховен (Д)
Nl1
08/05/2022
5
Го Ахед Игълс (Г)
Nl1
11/05/2022
3
Твенте (Д)
Nl1
15/05/2022
4
Рома (Г)
ECL
25/05/2022
4
Лион (Д)
Cfr
24/07/2022
4
НАК Бреда (Д)
Cfr
27/07/2022
2
Витес Арнем (Г)
Nl1
07/08/2022
1
Хееренвеен (Д)
Nl1
13/08/2022
3
Ваалвийк (Г)
Nl1
21/08/2022
2
Еммен (Д)
Nl1
27/08/2022
3
Го Ахед Игълс (Г)
Nl1
03/09/2022
3
Лацио (Г)
UEL
08/09/2022
4
Спарта Ротердам (Д)
Nl1
11/09/2022
3
Щурм Грац (Д)
UEL
15/09/2022
3
ПСВ Айндховен (Г)
Nl1
18/09/2022
5
НЕК Ниймеген (Г)
Nl1
02/10/2022
4
Мидтиланд (Г)
UEL
06/10/2022
2
Твенте (Д)
Nl1
09/10/2022
4
Мидтиланд (Д)
UEL
13/10/2022
2
АЗ Алкмаар (Г)
Nl1
16/10/2022
4
Фортуна Ситард (Д)
Nl1
22/10/2022
2
Щурм Грац (Г)
UEL
27/10/2022
3
Лацио (Д)
UEL
03/11/2022
4
Волендам (Г)
Nl1
06/11/2022
1
Камбуур (Д)
Nl1
10/11/2022
3
Екселсиор (Д)
Nl1
13/11/2022
1
Утрехт (Г)
Nl1
08/01/2023
4
ФК Зволе (Д)
NlC
12/01/2023
2
Грьонинген (Г)
Nl1
15/01/2023
5
Аякс (Д)
Nl1
22/01/2023
4
НЕК Ниймеген (Д)
Nl1
25/01/2023
4
Твенте (Г)
Nl1
29/01/2023
4
ПСВ Айндховен (Д)
Nl1
05/02/2023
5
НЕК Ниймеген (Д)
NlC
08/02/2023
4
Хееренвеен (Г)
Nl1
12/02/2023
3
АЗ Алкмаар (Д)
Nl1
18/02/2023
4
Фортуна Ситард (Г)
Nl1
26/02/2023
2
Хееренвеен (Г)
NlC
01/03/2023
3
Грьонинген (Д)
Nl1
04/03/2023
5
Шахтьор Донецк (Г)
UEL
09/03/2023
3
Волендам (Д)
Nl1
12/03/2023
1
Шахтьор Донецк (Д)
UEL
16/03/2023
3
Аякс (Г)
Nl1
19/03/2023
4
Спарта Ротердам (Г)
Nl1
02/04/2023
3
Аякс (Д)
NlC
05/04/2023
4
Ваалвийк (Д)
Nl1
09/04/2023
2
Рома (Д)
UEL
13/04/2023
4
Камбуур (Г)
Nl1
16/04/2023
3
Рома (Г)
UEL
20/04/2023
4
Утрехт (Д)
Nl1
23/04/2023
4
Екселсиор (Г)
Nl1
07/05/2023
1
Го Ахед Игълс (Д)
Nl1
14/05/2023
3
Еммен (Г)
Nl1
21/05/2023
3
Витес Арнем (Д)
Nl1
28/05/2023
1
ПСВ Айндховен (Д)
NlS
04/08/2023
5
Фортуна Ситард (Д)
Nl1
13/08/2023
2
Спарта Ротердам (Г)
Nl1
20/08/2023
3
Алмере Сити (Д)
Nl1
27/08/2023
2
Утрехт (Г)
Nl1
03/09/2023
4
Хееренвеен (Д)
Nl1
16/09/2023
3
Селтик (Д)
UCL
19/09/2023
3
Аякс (Г)
Nl1
27/09/2023
4
Го Ахед Игълс (Д)
Nl1
30/09/2023
3
Атлетико Мадрид (Г)
UCL
04/10/2023
4
ФК Зволе (Г)
Nl1
08/10/2023
2
Витес Арнем (Д)
Nl1
21/10/2023
1
Лацио (Д)
UCL
25/10/2023
4
Твенте (Г)
Nl1
29/10/2023
4
Ваалвийк (Г)
Nl1
04/11/2023
2
Лацио (Г)
UCL
07/11/2023
4
АЗ Алкмаар (Д)
Nl1
12/11/2023
4
Екселсиор (Г)
Nl1
25/11/2023
1
Атлетико Мадрид (Д)
UCL
28/11/2023
4
ПСВ Айндховен (Д)
Nl1
03/12/2023
5
Волендам (Д)
Nl1
07/12/2023
1
Селтик (Г)
UCL
13/12/2023
3
Хераклес Алмело (Г)
Nl1
17/12/2023
2
Утрехт (Д)
NlC
20/12/2023
4
НЕК Ниймеген (Д)
Nl1
14/01/2024
4
Витес Арнем (Г)
Nl1
21/01/2024
1
ПСВ Айндховен (Д)
NlC
24/01/2024
5
Твенте (Д)
Nl1
28/01/2024
4
АЗ Алкмаар (Г)
Nl1
04/02/2024
4
АЗ Алкмаар (Д)
NlC
07/02/2024
4
Спарта Ротердам (Д)
Nl1
11/02/2024
3
Рома (Д)
UEL
15/02/2024
4
Ваалвийк (Д)
Nl1
18/02/2024
2
Рома (Г)
UEL
22/02/2024
4
Алмере Сити (Г)
Nl1
25/02/2024
2
Грьонинген (Д)
NlC
29/02/2024
5
ПСВ Айндховен (Г)
Nl1
03/03/2024
5
Хераклес Алмело (Д)
Nl1
10/03/2024
2
Хееренвеен (Г)
Nl1
17/03/2024
3
Утрехт (Д)
Nl1
31/03/2024
4
Волендам (Г)
Nl1
04/04/2024
1
Аякс (Д)
Nl1
07/04/2024
4
Фортуна Ситард (Г)
Nl1
14/04/2024
2
НЕК Ниймеген (Д)
NlC
21/04/2024
4
Го Ахед Игълс (Г)
Nl1
25/04/2024
3
ФК Зволе (Д)
Nl1
05/05/2024
2
НЕК Ниймеген (Г)
Nl1
12/05/2024
4
Екселсиор (Д)
Nl1
19/05/2024
1
Вижте всички
Екселсиор - НЕК Ниймеген
06/05/2024 20:00
2
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма